Rikkalik heli- ja videoühenduvus
Esmaklassiline mängija
Lihtne kasutada rakendusega
Tehnilised andmed:
Sagedusreaktsioon: 20 – 20 000 Hz
Võimendivõimsus: 2 x 400W 4 oomi, 2 x 200W 8 oomi
Toetatud teenused: Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect, DLNA / UPnP, AirPlay 2, vTuner
Võrguühilduvus: Wi-Fi (802.11 n / ac), Bluetooth
Sisendid: 2 x analoog stereo RCA, 1 x sisend kalibreerimismikrofonile RoomPerfect™, 1 x AES-EBU, 2 x digitaalne koaksiaal, 3 x digitaalne optiline TOSLINK, 1 x USB-A, 1 x USB-B, 1 x SD-kaardi pesa, 1 x Ethernet RJ45, 1 x RS232, 1 x päästiku 3,5 mm pesa, 1 x toiteallika sisend
Väljundid: 2 x paari repro pistikuid, 1 x analoog stereo RCA, 1 x analoog sümmeetriline XLR, 1 x 3,5 mm pesa kõrvaklappide jaoks, 1 x digitaalne koaksiaal, 1 x trigger 3,5 mm pesa